O značce JCB

Příběh společnosti JCB se začal psát po druhé světové válce. Je to příběh inovací, tvrdé páce a nemalých ambicí. Od výroby sklápěcích přívěsů pro zemědělce se společnost přerodila do globální společnosti a jednoho z předních výrobců. Zakladatel společnosti Joseph Cyril Bamford, který se nikdy nespokojil se svými úspěchy a neustále se snažil posouvat vpřed, by byl určitě hrdý na to, čím se jeho společnost stala. Dnes má JCB 22 továren na čtyřech kontinentech. Zatímco si čtete tyto řádky, JCB pokračuje v inovacích a posouvá hranice ve výzkumu a vývoji dál.

Velkou výzvou současnosti jsou náklady na energie, zpřísňující se požadavky na emise a ekologii. Většina našich zákazníků se v současné době potýká s těmito otázkami, a proto jsme tu, abychom jim nabídli optimální řešení.

Společnost JCB nabízí k motorům pro potřeby výrobců samohybných strojů také nápravy s převodovkami JCB Power Drivetrain Systems. Tato kombinace poskytuje zákazníkům komplexní řešení.  Podpora zákazníků na každém kroku vývoje a návrhu aplikace je jen jedním z důvodů, proč stále více zákazníků volí spolupráci s JCB.

Odebírají od nás